VAIZDO STEBĖJIMO ANALITIKA

Vaizdo turinio analizės sprendimai

VIVOTEK Smart VCA ( Video Content Analysis) yra naujos kartos vaizdo analizės rinkinys, veikiantis VIVOTEK kamerose:

  • Pažangus dirbtinio intelekto - AI variklis, skirtas žmonėms aptikti, žymiai sumažina neigiamą mažų gyvūnų blaškos poveikį, silpną lietų, apšvietimo pokyčius ir kt.

  • Didesnis tikslumas ir mažiau klaidingų aliarmų.

  • Kelios įvykių taisyklės skirtingiems taikymo scenarijams.

  • Įsibrovimo aptikimas, blaškos aptikimas, trūkstamo objekto aptikimas, neprižiūrimų objektų aptikimas, linijos kirtimo aptikimas ir veido aptikimas.

VIVOTEK Smart VCA pagrindas yra save apsimokantis AI variklis, siūlantis pažangų žmonių aptikimo tikslumą, palyginti su tradiciniais taisyklėmis pagrįstais sprendimais. VIVOTEK pasinaudojo savo didele patirtimi stebėjimo srityje ir sukurtomis didžiulėmis vaizdų duomenų bazėmis, kad sukurtų neuroniniu tinklu pagrįstą žmogaus formos aptikimo variklį. Išmanusis variklis, pagrįstas žmonių siluetų ir greitų reakcijų duomenų baze, naudojant iš anksto parengtą apsimokymo modelį, akimirksniu atpažįsta žmogaus formų atsiradimą stebėjimo zonoje. Kadangi daugumoje vaizdo stebėjimo priemonių domina žmonės, žmonių aptikimo funkcija leidžia vartotojams greitai konfigūruoti savo įrenginį. Naudojant žmonių aptikimą, tik žmonių veikla veiks kaip įvykių sukėlėjas, o siūbuojanti augmenija, pro šalį važiuojančios transporto priemonės ar gyvūnų veikla įvykio vietoje bus ignoruojami. Tai padeda sumažinti klaidingų pavojaus signalų skaičių ir kamerų konfigūravimo laiką bei pastangas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Šiuolaikiniuose judriuose miestuose eismo spūstys yra labai erzinanti problema, ypač keleivių susibūrimo vietose, pavyzdžiui, autobusų ir traukinių stotyse ir, žinoma, oro uoste. Siekiant sumažinti šią eismo problemą, reikia daugiau policijos pareigūnų, kurie patruliuotų šiose vietose ir perkeltų ar nutemptų nelegaliai stovinčias transporto priemones.

Siekdama sumažinti nelegaliai statomų automobilių skaičių ir darbo sąnaudas, VIVOTEK siūlo parkavimo pažeidimų aptikimo sprendimą. Jeigu automobilis stovi neteisėtai, parkavimo pažeidimų aptikimo sprendimas gali akimirksniu pranešti apie tai stebėjimo komandų centrui, kuris savo ruožtu gali informuoti policiją apie nelestinai pastatytą transporto priemonę. 

Taip pat sprendimas gali būti naudojamas aptikti nelegaliai stovinčias transporto priemones šalia stovėjimo aikštelių, pvz. gaisrinių hidrantų ir ligoninių aptarnavimo zonų, taip padedant išvengti gaisrinių mašinų ar greitosios pagalbos mašinų brangaus laiko praradimo kritinių situacijų metu. 

Naudojant transporto priemonės aptikimą, apdorojamų įvykių sukėlėjai bus tik transporto priemonės. Siūbuojanti augmenija, pro šalį važiuojantys žmonės ar gyvūnų judėjimas įvykio vietoje bus ignoruojami. Tai padeda sumažinti klaidingų pavojaus signalų skaičių ir sumažinti kamerų konfigūracijos nustatymo laiką bei pastangas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Stebėjimo sprendimai pramonei

Parkavimo pažeidimo aptikimas

Apribotos zonos aptikimas

Daugelyje aukštus saugos reikalavimus tenkinančiose vietose, pvz. duomenų centruose, norint į jas patekti, pirmiausia lankytojai turi eiti į registracijos zoną, kad užsiregistruotų ir gautų svečio ženklelį.

Siekdama apriboti lankytojus be galiojančio svečio ženklelio, VIVOTEK teikia ribotos zonos aptikimo sprendimą. Šis sprendimas taip pat gali būti taikomas įsibrovėliams, laipiojantiems per sienas, įėjimui į pvz. sporto salę ar botanikos sodus, kad būtų išvengta pvz. augalų trypimo ar žmonių buvimo kai kurios pavojingos tvora neapsaugotose vietose.

Daugiau informacijos rasite čia.

Išmanusis sekimas

VIVOTEK yra pirmasis pasaulyje vaizdo IP stebėjimo sprendimų gamintojas, bendradarbiaujantis su pasaulyje žinoma kibernetinio saugumo kompanija „Trend Micro“. Naudodamas tinklo kameras ir NVR, apginkluotas Trend Micro apsaugos nuo įsilaužimo programine įranga, VIVOTEK užtikrina aukštą saugumą ir patikimą tinklo vaizdo stebėjimą, kad apsaugotų nuosavybę bei duomenis.

Daugiau informacijos rasite čia.

Išmanusis sekimas - tai pažangiausia technologija, skirta intelektualiam judančių žmonių sekimui. Ši technologija turi vaizdo turinio analizę (VCA), skirtą pagerinti objektų sekimo per valdomos PTZ IP kameros našumą. Išmanusis sekimas specialiai pritaikytas įvairiems scenarijams leidžia naudotojams atidžiai apžiūrėti ir sekti įtartinus asmenis tokiuose objektuose kaip oro uostai, kritinė infrastruktūra, miesto stebėjimas, prekybos centrai ir automobilių stovėjimo aikštelės. 

Išmanusis sekimas apima keturių tipų VCA detektorius – įsibrovimo aptikimą, linijos kirtimo aptikimą, blaškos aptikimą ir veido aptikimą. Pagal naudotojo nustatytas taisykles asmuo, vaizduojantis pavojingą elgesį, pvz., įsibrovimą į draudžiamą zoną arba ribinės linijos kirtimą, suaktyvins iš anksto nustatytus pavojaus signalus.

Daugiau informacijos rasite čia.

Liko neatsakytų klausimų?

Susisiekite su mumis, ir išspręsime visus likusius neaiškumus!