VAIZDO STEBĖJIMO SPRENDIMAI VERSLUI

Ekonomiška, visapusiška vaizdo sistema mažoms ir vidutinėms įmonėms

Mažos ir vidutinės įmonės - tai tokios įmonės kaip parduotuvės, kavinės, biurai, automobilių remontas, maitinimo paslaugos ir kt. Nors jų verslo sritys labai skiriasi, verslo savininkai gali pasirinkti iš daugybės VIVOTEK stebėjimo sprendimų, kad apsaugotų savo verslą bei nuosavybę.

VIVOTEK teikia verslui naudojamų įvairių stebėjimo sistemų apjungimo sprendimą.

Daugiau informacijos rasite čia.

Gamyklų ir gamybos įrenginių savininkai į versle naudojamą turtą investuoja daug laiko, pinigų ir energijos. Šiai nuosavybei turi būti taikomas visapusiškas saugumas, tiek išorėje, tiek viduje.

VIVOTEK suteikia galimybę sukurti daugiasluoksnę apsaugos sistemą su pažangiomis išmaniosiomis funkcijomis ir plačiomis produktų linijomis.

Stebėjimo sprendimai pramonei teikia tikslius, vizualizuotus, realaus laiko pranešimus apie įvykius iš centralizuotos valdymo sistemos VAST 2. Optimizuoti perimetro apsaugą, vykdyti nelaimingų atsitikimų prevenciją, žmonių srautų valdymą, gamybinių procesų stebėjimą, užtikrinti įeigos kontrolę tampa paprasta.

Daugiau informacijos rasite čia.

Stebėjimo sprendimai pramonei

Vaizdo stebėjimo sistemos tinklo saugos sprendimas

VIVOTEK yra pirmasis pasaulyje vaizdo IP stebėjimo sprendimų gamintojas, bendradarbiaujantis su pasaulyje žinoma kibernetinio saugumo kompanija „Trend Micro“. Naudodamas tinklo kameras ir NVR, apginkluotas Trend Micro apsaugos nuo įsilaužimo programine įranga, VIVOTEK užtikrina aukštą saugumą ir patikimą tinklo vaizdo stebėjimą, kad apsaugotų nuosavybę bei duomenis.

Daugiau informacijos rasite čia.

Liko neatsakytų klausimų?

Susisiekite su mumis, ir išspręsime visus likusius neaiškumus!