VAIZDO STEBĖJIMO SPRENDIMAI TRANSPORTUI

Transporto stebėjimo sprendimai

Kokybiška vaizdo stebėjimo sistema yra itin svarbi siekiant užtikrinti keleivių saugumą visų rūšių viešajame transporte. Stebėjimas transporto priemonių viduje ir išorėje turi daugybę tikslų:

  • tai veikia kaip atgrasymo priemonė, užkertanti kelią nusikaltimams bei leidžianti apsaugos darbuotojams greitai reaguoti į bet kokius pažeidimus. Po įvykio pateikiami įrašai analizei, kad būtų galimybė nustatyti kaltininkus,

  • Išplėstinės sistemos funkcijos gali apimti realaus laiko informavimą apie transporto priemonių manevravimą, tikslų keleivių skaičiavimą bei užtikrinti vaizdo ryšį ypatingomis, avarinėmis situacijomis.

Įrenginiai, skirti naudoti transporto priemonėse, yra sertifikuoti pagal EN50155 geležinkelių riedmenų standartą, taip pat ir kitas su transporto priemone susijusias normas.

Be vidaus stebėjimo, skirto keleivių saugumui užtikrinti, traukinio išorės vaizdo stebėjimo sistemos yra labai naudingos riedmenų eksploatavimo ir manevravimo metu. Jos suteikia tiesioginį vaizdą iš priekio ir transporto priemonės galo, taip pat leidžia kontroliuoti durų, bėgių būseną, sukabinimo mechanizmus ir pantografus.

Daugiau informacijos rasite čia.

Sprendimai geležinkelio transportui

Saugos sprendimai autobusams ir specialiajam transportui

VIVOTEK sprendimai gali būti naudojami visose transporto priemonėse, įskaitant: autobusus ir troleibusus, naudojamus masiniam pervežimui; sunkvežimius, autocisternas ir specialios paskirties transporto priemones, tokias kaip policijos automobiliai, gaisrinės, sunkvežimiai ir greitosios pagalbos automobiliai. 

Aukštos kokybės vaizdo stebėjimas, naudojamas saugumo sumetimais ir bendras situacijos suvokimas, gali būti išplėstas pridedant tokias funkcijas, kaip keleivių skaičiavimas arba GPS sekimas. Tai suteikia naudotojams galimybę padidinti saugumą ir gauti vertingus keleivių srauto duomenis, skirtus maršruto tvarkaraščiui bei bilietų pardavimo optimizavimui.

Daugiau informacijos rasite čia.

Liko neatsakytų klausimų?

Susisiekite su mumis, ir išspręsime visus likusius neaiškumus!